Güvenli E-Ticaret (GET)

SATICILAR İÇİN GET

 

Satışlarınızı arttırın:

alisverisburada.com.tr’de ticaret yaparak milyonlarca alıcıya kolaylıkla ulaşabilir, işinizi internet ortamında büyütebilir, rahatlıkla gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

 

Ödeme Güvencesi:

alisverisburada.com.tr Güvenli E-Ticaret (GET) sistemi ile yaptığınız satışlarda paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Belirlediğiniz kargolama süresi içerisinde siparişi hazırlayarak kargoya teslim edebilir, kargoya teslim ettikten sonra siparişinizin takip edilebilir kargo takip numarası bilgisini sisteme girmek zorundasınız. Ürün alıcının eline ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirse, yapmış olduğunuz satıştan alacağınız hakedişiniz 14 Gün İade süresi sonunda eğer müşteri ürün iade etmez ise Güvenli E-Ticaret (GET) havuz hesabından sistemde kayıtlı banka hesabınıza ödemeniz aktarılır. Belirtmiş olduğunuz nitelikler dışında bir ürün alıcının eline ulaşırsa, alıcı ürünü geri gönderir ve siparişi iptal edebilir veya değişim isteyebilir, ödemeniz bu süre çerçevesinde havuz hesabında bulunduğundan sipariş iptali olması durumunda sipariş tutarı alıcıya iade edilir. Eğer alıcı değişim isteyip ürünü tekrar alıcıya gönderirseniz siparişin hakedişi alıcın onayından 14 gün sonra Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından sistemde kayıtlı banka hesabınıza transfer edilir. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay süresi sona eren siparişlerde sipariş otomatik olarak onaylanır.

 

ALICILAR İÇİN GET

 

Alışveriş Güvencesi:

alisverisburada.com.tr Güvenli E-Ticaret (GET) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Satıcı belirlediği kargo süresi içerisinde takip edilebilir kargo takip numarası bilgisini sisteme girmek zorundadır. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme Güvenli E-Ticaret (GET) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli E-Ticaret (GET) havuz hesabından geri alabilirsiniz. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay sürenizi aşmanız durumunda işlemler otomatik olarak onaylanır. Bu sebeple işlemlerinizi ve onay sürenizi takip ederek ilgili süre içerisinde onay veya reddetme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Ödeme Kolaylıkları:

Ödemelerinizi banka kartı, ön ödemeli kart veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeyi üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.

 

Satıcı Değerlendirme:

Alışverişinizi tamamladıktan sonra satıcı ile ilgili düşüncelerinizi diğer alisverisburada.com.tr kullanıcılarıyla paylaşabilir, vereceğiniz puanla satıcıları değerlendirebilirsiniz. Böylece paylaştığınız yorumlarla diğer alıcıları alışveriş sürecinde yönlendirebilir, fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.