Ödeme Seçenekleri

Alışveriş Burada’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi güvenilir, kaliteli ve en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş Burada'dan vereceğiniz siparişlerinizde kredi kartı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Banka Kartı / Ön Ödemeli Kart veya Kredi Kartı

Alışveriş Burada'da gerçekleştireceğiniz tüm siparişlerinizde Banka Kartınız, Ön Ödemeli Kartınız veya Kredi Kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kredi Kartıyla yapacağınız alışverişlerinizde kartınızın türüne göre çeşitli taksit seçenekleriyle güvenilir, kaliteli alışverişin farkına varırsınız.

 

Havale/EFT

Alışveriş Burada'da kartınız olmadığında veya kartınızı kullanmak istemediğinizde sipariş verebilmek için Havale/EFT ödeme seçneğini kullanabilirsiniz. 

Siparişinizi tamamladıktan sonra Ödeme sayfasında yer alan banka hesaplarımıza müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden açıklama alanına "Sipariş Numaranızı" yazarak para transferi işlemini gerçekleştirin.

Havale/EFT işlemini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Ödeme aşamasında belirtilen banka hesaplarımızın hesap numarasına veya IBAN’ına para transferini gerçekleştirmelisiniz.
  • Açıklama alanına sipariş numaranızı yazmalısınız.
  • Kargo ücreti dahil tam sipariş tutarınız kadar transfer yapmalısınız.
  • EFT’li işlemlerde Alıcı adını "DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş." olarak girmelisiniz.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra havale veya EFT işlemini yaptığınızda, siparişiniz 1 iş günü içerisinde onaylanır. Bankanız, bu işlem için işlem ücreti alabilir.